м.Краматорськ, 1- 12 березня 2009 р.
Контроль часу - по 90 хвилин на 40 ходів плюс 30 хвилин до закінчення партії кожному учаснику, з додаванням 30 секунд
за кожний зроблений хід, починаючи з першого.
Місця учасників визначаються за найбільшою сумою набраних очок.
У разі однакової кількості очок у двох та більше шахістів перевага надається:
- за системою коефіцієнтів Бергера;
- за результатом особистої зустрічі;
- за кількістю перемог;
- за результатом тай-брейку: бліц по 5 хвилин з 4-х партій (за рахунку 2:2 - до першої перемоги).
Таблиця - юнаки
№ |
Учасники |
Область |
Зв |
Нац.Р. |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
О |
М |
1 |
Мірзоєв Еміль
|
Одеська |
кмс |
2136 |
0
|
0
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1/2
|
1/2
|
1/2
|
8 |
4 |
|
2 |
Бортник Олександр
|
Миколаївська |
кмс |
2346 |
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
11 |
I |
|
3 |
Гарнаженко Дмитро
|
Запорізька |
1 |
2124 |
1
|
0
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1/2
|
1
|
1
|
1
|
0
|
9 |
II |
|
4 |
Бутчак Богдан
|
Дніпро-вська |
1 |
2173 |
0
|
0
|
0
|
0
|
1
|
1
|
1/2
|
1
|
1
|
0
|
0
|
5 |
9 |
|
5 |
Лінкер Михайло
|
Харківська |
кмс |
2101 |
0
|
0
|
0
|
1
|
0
|
1/2
|
1/2
|
1
|
1
|
1/2
|
1/2
|
5 |
7 |
|
6 |
Пилипосян Мікаел
|
Луганська |
1 |
2064 |
0
|
0
|
0
|
0
|
1
|
1
|
0
|
1
|
1
|
1
|
1/2
|
6 |
6 |
|
7 |
Скляров Олександр
|
Херсонська |
1 |
2131 |
0
|
0
|
0
|
0
|
1/2
|
0
|
0
|
+
|
1
|
1
|
0
|
4 |
10 |
|
8 |
Борисенко В’ячеслав
|
Дніпро-вська |
кмс |
2239 |
0
|
0
|
1/2
|
1/2
|
1/2
|
1
|
1
|
1
|
0
|
1/2
|
1
|
6 |
5 |
|
9 |
Котляр Олексій
|
Донецька |
1 |
1887 |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
_
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0 |
12 |
|
10 |
Болдиш Максим
|
Запорізька |
1 |
2016 |
1/2
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
1
|
1
|
0
|
0
|
3 |
11 |
|
11 |
Мусієнко Микола
|
Київська |
1 |
2097 |
1/2
|
0
|
0
|
1
|
1/2
|
0
|
0
|
1/2
|
1
|
1
|
0
|
5 |
8 |
|
12 |
Мельник Ігор
|
Івано-Франківська |
1 |
2067 |
1/2
|
0
|
1
|
1
|
1/2
|
1/2
|
1
|
0
|
1
|
1
|
1
|
8 |
III |
Середній національний рейтинг = 2115,1
Таблиця - дівчата
№ |
Учасники |
Область |
Зв |
Нац.Р. |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
О |
М |
1 |
Антошків Анастасія |
Тернопільська |
1 |
1989 |
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
1 |
6 |
6 |
|
2 |
Тивонюк Наталія |
Донецька |
1 |
1933 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
1/2 | 0 |
0 |
1 |
3,5 |
9 |
|
3 |
Усольцева Поліна |
Одеська |
1 |
1979 |
0 |
1 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
1 |
1/2 |
1 |
1 |
6,5 |
5 |
|
4 |
Рубан Ірина |
Дніпр-вська |
кмс |
2046 |
1 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
1/2 |
5,5 |
7 |
|
5 |
Танцюра Марія |
Харківська |
кмс |
2202 |
0 |
1 |
1 |
1 |
1/2 |
0 |
1/2 |
1 |
1/2 |
1 |
1 |
7,5 |
4 |
|
6 |
Кольба Анастасія |
Тернопільська |
кмс |
2070 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1/2 |
1 |
1 |
1 |
1/2 |
1 |
1 |
10 |
I |
|
7 |
Федюк Ірина |
Миколаївська |
1 |
2042 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
0 |
1 |
1/2 |
1 |
0 |
0 |
7,5 |
III |
|
8 |
Борисенко Світлана |
Миколаївська |
1 |
1910 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1/2 |
0 |
0 |
1 |
1/2 |
1 |
1 |
4 |
8 |
|
9 |
Полякова Марія |
Донецька |
1 |
1850 |
0 |
1/2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1/2 |
0 |
0 |
1 |
1 |
3 |
10 |
|
10 |
Ткачова Анастасія |
Донецька |
1 |
1967 |
1 |
1 |
1/2 |
1 |
1/2 |
1/2 |
0 |
1/2 |
1 |
1 |
1 |
8 |
II |
|
11 |
Першина Лада |
Донецька |
1 |
1919 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1/2 |
2,5 |
11 |
|
12 |
Баранцева Олександра |
Луганська |
1 |
1961 |
0 |
0 |
0 |
1/2 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1/2 |
2 |
12 |
Середній національний рейтинг = 1989
Головний суддя,
міжнародний арбітр - Довженко В.О. (м.Одеса)